O firmie

O firmie

Szukasz rzetelnego partnera?

Poznaj Serso Sp. z o.o. i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Kim jesteśmy?

Spółka Serso to firma świadcząca usługi z zakresu remontów i modernizacji obiektów inżynieryjnych - mostów, wiaduktów, estakad, przepustów, kładek dla pieszych i przejść podziemnych.

Co robimy?

Pomagamy inwestorom zrealizować ich cele w sektorze infrastruktury drogowej i kolejowej. Do tej pory modernizowaliśmy m. in. Most Gdański, Dworzec Zachodni czy  stację kolejową Radom.

Jak pracujemy?

Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o najwyższe standardy zarządzania. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno - techniczną z uprawnieniami i dużym doświadczeniem zawodowym oraz posiadając nowoczesną, specjalistyczną bazą sprzetową, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Lubimy pracować od A do Z

Nasze umiejętności w planowaniu, inżynierii i zarządzaniu pokrywają wszelkie aspekty zadania inwestycyjnego od koncepcji do realizacji. Od opracowania dokumentacji projektowej, poprzez przygotowanie dokumentacji kontraktowej, doradztwo zaopatrzeniowe, pełnienie nadzoru autorskiego i inwestorskiego do zarządzania kontraktami.

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego, by odpowiedzialność społeczna naszej firmy przenikała wszystkie procesy biznesowe w niej zachodzące. Chcemy również, by CSR (Corporate Social Responsibility) stawał się elementem strategii biznesowej firmy.

Zapraszamy do współpracy!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.