Realizacje

Most Gdański w Warszawie

Nazwa kontraktu: "Likwidacja wąskich gardeł poprzez poprawę stanu technicznego obiektów inżynieryjnych „Poprawa bezpieczeństwa na Moście Gdańskim w Warszawie”

Lokalizacja: Warszawa

Zamawiajacy: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Wartośc kontraktu:  2 061 628,30 PLN

Zakres prac: wykonano demontaż i wymianę na nowe odbojnic na dł. 548 m, blach przeciwwykolejnicowych oraz przeciwpożarowych na dł. 510 m w torze nr 2, 724 szt. mostownic, siedmiu kompletów przyrządów wyrównawczych S60E1 o przesuwie 100 mm, zabudowa nowych szyn 60E1 na dł. 1410 m na podkładach strunobetonowych w ilości 332 szt., z wymianą podsypki tłuczniowej oraz mechanicznym podbiciu toru nr 2 z użyciem podbijarki automatycznej, wykonanie stref przejściowych o dł. 20m, oraz naprawa dziewięciu podpór mostu (1 przyczółek, 8 filarów).

Referencje>>

 W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.