Realizacje

Most nad rzeką Wartą

Nazwa kontraktu: "Remont mostu kolejowego nad rzeką Wartą w km 110.586 linii kolejowej nr 281 Oleśnica - Chojnice. Etap I – remont konstrukcji ceglanych w torze nr 1"

Lokalizacja: Orzechowo/Dębno

Zamawiajacy: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Wartość kontraktu: 1 266 222, 34 PLN

Zakres prac: rozbiórka podpór do poziomu fundamentu oraz odbudowa, oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowej w przęsłach 8–11 (4 przęsła – 142,7mb) w torze nr 2, wymiana 130 szt. mostownic w torze nr 2, remont oraz wzmocnienie sklepień ceglanych od spodu żelbetową konstrukcją jednocześnie pod torem nr 1 i nr 2 z zachowaniem ciągłości ruchu kolejowego na torze nr 2 oraz wykonanie na sklepieniach ceglanych w torze nr 1 żelbetowego koryta balastowego, zabezpieczonego materiałem na bazie żywic epoksydowych.

Referencje>>

 

 W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.